Oferty Specjalne

HOTEL SOLARIS - OFERTA SPECJALNA

Szalony Karnawał

Jedzenie w formie bufetu szwedzkiego, napoje w formie open baru (bawisz się przy wybornej muzyce, jesz i pijesz bez limitu). Masz ochotę spędzić szaloną karnawałową noc na parkiecie przy muzyce na żywo? Jeżeli tak to zapraszamy do Hotelu Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku na wyjątkową zabawę karnawałową.

HOTEL SOLARIS - OFERTA SPECJALNA

Wielkanoc w Toruniu

Święta Wielkanocne to radosny okres, który pragniemy spędzać w gronie rodziny i najbliższych. Z przyjemnością zapraszamy Was abyście spędzili go w Hotelu Solaris w Toruniu. W tym magicznym czasie przygotujemy dla Was liczne atrakcje których wspomnienia zabierzecie ze sobą na długo.

HOTEL SOLARIS - OFERTA SPECJALNA

Rodzinne wakacje

Toruń dzięki swojemu położeniu geograficznemu ma naprawdę wiele do zaoferowania. Gdzie na wakacje w Polsce? Do Torunia! Przekonaj się z jakich powodów. To wyjątkowe miasto przyciąga mocą atrakcji.

HOTEL SOLARIS - OFERTA SPECJALNA

Relaks dla seniorów

Ciechocinek to jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk, znane i lubiane od wielu lat przez polskich i zagranicznych turystów. Uzdrowisko liczy już ponad 180 lat i dzisiaj, tak jak niegdyś, nazwane jest “Perłą Kujaw”.

HOTEL SOLARIS - OFERTA SPECJALNA

Romantyczny weekend

Nie ma nic piękniejszego niż miłość unosząca się w powietrzu... a w Hotelu Solaris w Toruniu aurę miłości będzie czuć w każdy weekend lutego! Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczny weekend do Torunia, by celebrować Waszą miłość.

Ciekawe oferty, które mogą Cię wkrótce zainteresować

Informacje Kontaktowe